Oligo.DX®
Alternatywa lub uzupełnienie ćwiczeń na cellulit!

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu Oligo.DX na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Jestem zachwycona efektami. Przez długi czas zastanawiałam się, jak pozbyć się cellulitu, stosując najróżniejsze ćwiczenia na cellulit. Dopiero teraz odnalazłem preparat, dzięki któremu czuję się piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Ann_85Mój facet dawno nie patrzył na mnie w taki sposób. Nie stać mnie było na zabiegi na cellulit, dlatego cieszę się, że zainwestowałam w ten żel na cellulit. Moje ciało nareszcie wygląda tak, jak marzyłam o tym od lat.

GroszkaPróbowałam już wszystkiego i nic nie działało. Szczerze mówiąc, trochę sceptycznie podchodziłam do tego żelu na cellulit. Jestem w szoku, bo pierwsze efekty pojawiły się po jakimś tygodniu stosowania. Teraz wiem, że nie można się poddawać i trzeba cały czas szukać czegoś dla siebie.

MartaNie zdawałam sobie sprawy, że tego typu żele i kremy mogą być skuteczne. Zawsze wydawało mi się, że to jedna wielka ściema. Żel dostałam w prezencie od koleżanki i bardzo szybko zaskoczyła mnie widoczna poprawa. Fajnie, że nie wszyscy producenci oszukują klientów.

Jnh_123